Suadiye Kombi Petek Temizleme Servisi

Petek temizliği ve bakımı, peteklerden maksimum verim sağlamak için ihmal edilmemesi gereken bir işlemdir. Zamanla petek içinde oluşan kir, çamur, kireç ve tortular peteklerde ısı kaybına neden olur. Bu nedenle Suadiye´da Kombi Petek Temizleme  için güvenilir bir tesisat firması ile irtibata geçilmeli, düzenli olarak petek temizliği ve bakımı yaptırılarak doğalgaz tüketiminde tasarruf edilmelidir. Alanında tecrübeli bir ekibe sahip olan firmamız, profesyonel Kombi Petek  temizliği ile konforlu bir kış geçirmenizi sağlamaktadır.

Kombi Petek Temizleme Aşamaları

Petek temizliği ve bakımında teknolojik cihazlar ve uygun kimyasallar kullanan firmamız, peteklerinizi ilk günkü performansında teslim eder. Uyguladığımız petek temizlik ve bakım aşamaları:

En uygun petekten petek temizleme makinesi sisteme bağlanır

Tüm peteklerin vanası kapatılarak sadece tahliye için bir peteğin vanası açık bırakılır

Tek bir noktadan tüm peteklere ön yıkama yapılır

Tüm petekler açık konumda iken ilaçlı yıkanır

İlaçlı yıkama sonrası petekler durulanır

Filtre temizliği yapılır

İsteğe bağlı koruyucu kimyasal kullanılır

İsteğe bağlı kombi bakımı yapılır

Sistem yakılıp havası alınır

Sistem test edilerek çalışır vaziyette teslim edilir.

Petek temizliği ve bakımında evin kirlenmesi söz konusu değildir. Son derece titiz ve profesyonel çalışan ekibimiz, peteklerin ömrünü uzatan ve performansını arttıran bakım ve temizlik işlemleri daima müşteri memnuniyeti elde etmektedir.

Kombi Petek Temizleme Neden Önemli?

Kış yaklaşırken yakılan petekler kontrol edildiğinde ilk şikayet peteğin yarısının ısınmış yarısının ısınmamış olmasıdır. Üstelik kombi ısısı arttırılsa da bu durum değişmez. Bazen de birkaç petek ısınırken diğer petekler soğuk kalabilir. Doğalgaz faturası yükselmesine rağmen hala konforlu bir ısınma sallanılmadığını hissediyor ve petek verimliliğinin düştüğünü görüyorsanız petek temizleme zamanı gelmiş demektir. En az %25 doğalgaz tasarrufu sağlayan Kombi Petek Temizleme son derece önemli olup ihmal edilmemelidir.

Hemen Ara