Sancaktepe YeniDoğan Mahallesi Protherm Kombi Servisi

Yılda 1 kez yaptırılması gereken bakSancaktepe YeniDoğan Mahallesi Protherm Kombi Servisiımı, kombinin ömrünü uzatan ve olmadık bir zamanda ortaya çıkan arızaların önüne geçen bir işlemdir. Cihazın Tamir Ve Bakım’ı için firmamıza başvurabilir, kış gelmeden kombinizin bakımını yaptırarak konforlu bir kış geçirebilirsiniz.

Cihazın Bakımı Neden Önemli?

çalışıyor fakat ısıtmıyorsa

patlamalı yanıyorsa

Peteklerin üstü sıcak altı soğuk kalıyorsa

su kaçırıyorsa

ses yapıyorsa

Kombiden sıcak su gelmiyorsa

Tüm bu sorunlar cihazın bakımının yapılması gerektiğini gösteren belirtilerdir. Minimum maliyetle maksimum verim elde etmek ve kış aylarında daha az doğalgaz tüketimi ile daha iyi ısınmak için ihmal edilmemelidir. Kombi Bakım Tamir servisi için hemen bizi arayın, sonbaharda yapılan ısıtıcı cihaz’ın bakımı için alanında uzman bir ekiple çalışarak sonuçtan memnun kalın.

Kombilerin Bakımı Nasıl Yapılır?

Baca çekiş kontrolü

Gaz kaçak kontrolü

Gaz basınç kontrolü

Filtre kontrolü

Kalorifer tesisat kontrolü

Sıcak su kontrolü

Genleşme tankı arıza kontrolü

 

Su kaçak kontrolü

Elektrik elektronik arıza kontrolü ve

Kullanım tarifi yapılır.

Son olarak ta temizlik yapılarak kombi çalışır vaziyette teslim edilir.

Kombi bakım ve onarımında.  Kombi Servisi olarak hızlı ve güvenilir bir hizmet sunan firmamız, en hesaplı fiyatlarla en kaliteli kombi bakım hizmetini sunmaktadır.

 

Kombi Bakımı Yapılmazsa Ne Olur?

Kombi bakımı ihmal edildiğinde bu ihmal ilk etapta hemen doğalgaz faturasına yansır. Sıcak su ve ısınma olarak verim düşer, her oda aynı oranda ısınmamaya başlar. Kombinin değişmesi gereken parçaları değişmediğinden ufak bakım masrafları ileride büyük arızalara yol açarak daha büyük maliyetlere neden olabilir. Güvenli, konforlu ve ekonomik bir kış geçirmek için kombi bakımları yılda bir kez kışa girmeden yaptırılmalıdır. Unutmayın, nadir de olsa gaz kaçakları yangın ve ölüm gibi hayati olaylara neden olmaktadır.

 

 

Hemen Ara