Esatpaşa Viessman Kombi Servisi

Kombi bakımı, sıcak su temininin sürekli olması, kaliteli bir ısınma ve sorunsuz bir kış için son derece önemlidir. Tüm yaz boyunca sorunsuz çalışsa ve iyi bir performans sergilese de kış aylarına girmeden kombiler elden geçirilmeli, profesyonel bir kombi bakımı yapılmalıdır. Esatpaşa Viessman Kombi Servisi hizmeti alarak kombinin tüm parçalarını gözden geçirtebilir, ileride sorun çıkaracak parçaların değişimini sağlayarak olası bir zamansız arızanın önüne geçebilirsiniz. Kombi parçalarının arızaya neden olan parçalar olduğu unutulmamalı, her bir parça kombi bakımında uzman bir personel tarafından gözden geçirilmelidir.

Viessman Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Öncelikle tesisat filtresi çıkarılarak temizlenir.

Kombi bacalı ise baca kontrol edilerek limit sensörü incelenir.

Yoğuşmalı kombilerde yoğuşma haznesi kontrol edilmelidir.

Kalorifer su hattındaki filtre kir ve çamurdan temizlenmelidir.

Kombi brülörü temizlenerek elden geçirilir.

Genleşme tankının sağlam olup olmadığının kontrolü önemlidir.

Bar basıncı olması gereken seviyeye getirilir.

Kombi su sızdırıyorsa soruna neden olan parçalar değiştirilir.

Elektrik elektronik parçaların kontrolü önemlidir.

Oksitlenen parçalar yenileri ile değiştirilir.

Yaşam alanlarını ısıtan ve sıcak su sağlayan Viessman kombilerin tamir ve bakımı için Esatpaşa Viessman Kombi Servisi hizmetini en hesaplı fiyatlarla alabilirsiniz.

Kombi Bakımının Önemi

Kombiden maksimum seviyede faydalanmak ve en kaliteli şekilde ısınmayı sağlamak için kombi bakımı her yıl kışa girmeden yaptırılmalıdır. Esatpaşa Viessman Kombi Servisi olarak periyodik bakım başta olmak üzere tüm arıza ve sorunlarda adrese gelerek müdahale eden ekibimiz, su, elektrik ve doğalgaz tüketiminde minimum maliyetle maksimum verimi elde etmenizi sağlar. Bakımlı bir Viessman kombi ile çok daha düşük doğalgaz faturası ödeyerek çok daha iyi bir ısınma ve sıcak su sağlayabilirsiniz. Kombi bakım ve onarım hizmeti için 7/24 bizimle irtibata geçin.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara