Bostancı Arçelik Kombi Servisi 

Yılda 1 kez yaptırılması gereken kombi bakımı, kombinin ömrünü uzatan ve olmadık bir zamanda ortaya çıkan arızaların önüne geçen bir işlemdir. Bostancı Arçelik Kombi servisi için firmamıza başvurabilir, kış gelmeden kombi bakımını yaptırarak konforlu bir kış geçirebilirsiniz.

 Kombi Bakımı Neden Önemli?

Kombi çalışıyor fakat ısıtmıyorsa

Kombi patlamalı yanıyorsa

Peteklerin üstü sıcak altı soğuk kalıyorsa

Kombi su kaçırıyorsa

Kombi ses yapıyorsa

Kombiden sıcak su gelmiyorsa

Tüm bu sorunlar kombi bakımının yapılması gerektiğini gösteren belirtilerdir. Kombi bakımı, minimum maliyetle maksimum verim elde etmek ve kış aylarında daha az doğalgaz tüketimi ile daha iyi ısınmak için ihmal edilmemelidir. Bostancı Arçelik Kombi servisi için hemen bizi arayın, sonbaharda yapılan kombi bakımı için alanında uzman bir ekiple çalışarak sonuçtan memnun kalın.

 Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Baca çekiş kontrolü

Gaz kaçak kontrolü

Gaz basınç kontrolü

Filtre kontrolü

Kalorifer tesisat kontrolü

Sıcak su kontrolü

Genleşme tankı arıza kontrolü

Su kaçak kontrolü

Elektrik elektronik arıza kontrolü ve

Kullanım tarifi yapılır.

Son olarak ta temizlik yapılarak kombi çalışır vaziyette teslim edilir.

Kombi bakım ve onarımında Bostancı Arçelik Kombi servisi olarak hızlı ve güvenilir bir hizmet sunan firmamız, en hesaplı fiyatlarla en kaliteli kombi bakım hizmetini sunmaktadır.

 Kombi Bakımı Yapılmazsa Ne Olur?

Kombi bakımı ihmal edildiğinde bu ihmal ilk etapta hemen doğalgaz faturasına yansır. Sıcak su ve ısınma olarak verim düşer, her oda aynı oranda ısınmamaya başlar. Kombinin değişmesi gereken parçaları değişmediğinden ufak bakım masrafları ileride büyük arızalara yol açarak daha büyük maliyetlere neden olabilir. Güvenli, konforlu ve ekonomik bir kış geçirmek için kombi bakımları yılda bir kez kışa girmeden yaptırılmalıdır. Unutmayın, nadir de olsa gaz kaçakları yangın ve ölüm gibi hayati olaylara neden olmaktadır.

 

 

Hemen Ara